Basset

Jeśli szukasz przyjaznej inteligentnego i kochającego psa dla swoich dzieci z krótkich nogach, to Basset hound będzie odpowiednim wyborem.

Bassety są wykorzystane jako psy gończe, gdyż mogą znaleźć każdy ciekawy zapach. Początkowo były one używane do polowania na króliki ze względu na jego zdolność śledzenia zapachu nawet z dużej odległości. Psy basset ma swoją nazwę ze względu na niski profil. W języku francuskim słowo "bas" oznacza niskie i przyrostek "i" wskazuje "bardzo niski". Są to albo bicolor lub tricolored psy wyszkolone i może być ujarzmione pod warunkiem masz dużo cierpliwości i determinacji.
Fakty :
Te krótkie nogami psy należą do rodziny Psa, który był jednym z najsłynniejszych ras we Francji. Są inteligentne śledzenie zapachu i dlatego zostały rozmieszczone w celu zwierząt łownych. Mogą ciągnąć się z dużą prędkością, a więc konieczne jest, aby zachować je na pasek podczas wykonywania ich. Trudno jest trenować te krótkie legged psy i można wygrać swoje serce, dając powtarzające nagrody. Możesz użyć metody szkolenia paka, wysyłając go do szkoły treningowej, jeśli uważasz, że trudno jest się go przeszkoleni w domu.
Psy Basset uwielbiają jeść i zrobi jakieś sztuczki, że może ukraść coś do jedzenia. Nie należy pozwolić pies umieścić większą wagę, ponieważ jest prawdopodobne, aby problemy zdrowotne, takie jak paraliż, jeśli dostaje tłuszczu. To sprawia, że ​​osobliwy dźwięk mruczenia chwycić uwagę, która może brzmieć muzyczny dla innych. Wykorzystuje te same taktyki uzyskania żywności swojego wyboru w dużej ilości, a on z pewnością zwiększy swoją objętość oddanie się w rozpaczliwe skargi stanowisko zapraszając sąsiadów. Jeśli nie są miarodajne Właściciel następnie może on uchylić ci, którzy wszystko, co chce. Dla ludzi, którzy są wybredni i czyste psy te nie mogą być dobre towarzystwo, gdyż ślinić bardzo.
Dieta :
Psy Basset lubią jeść i dlatego powinny być one przechowywane w diecie, aby uniknąć problemów z otyłością. Potrzebuje 2-3 filiżanek dziennie, ale jakość żywności można podzielić na 3 części posiłków, aby utrzymać go energiczny. Rzeczywista ilość pokarmu psa odbywa zależy od wieku i wielkości psa. Dieta z tych psów powinno być bogate w białko i mają tendencję do przestrzegania norm diety rodziny, w której żyje. Ale mu się różnego rodzaju sztuczki, aby uzyskać więcej żywności z własnego wyboru, jak wyje i śpiewa, a nawet błagać swojego mistrza. Otyłość jest poważnym problemem, jeśli wolno jeść więcej ilość niż jego wymagania.
Bardziej aktywne psy wymagają dużych ilości pokarmu w stosunku do psów, które są trzymane jako psy sofa. Zachowaj psy dobrze odżywiona, ale uważaj, co daje mu i nigdy nadmierną prędkością go, aby go otyłych. Możesz monitorować swoją wagę i odpowiednio zwiększyć / ograniczyć swoje jedzenie.
Siedlisko :
Psy Basset można łatwo zakwaterowani w apartamencie miasta opiera. Ale potrzebuje firma większość czasu i nie można po prostu zostawić go w ogrodzie, aż wrócisz. On potrzebuje dużo ćwiczeń, jak biegać i grać pozostać aktywni. Może odtwarzać godzinami pośród dobrego towarzysza jak dzieci i innych psów. Aby utrzymać go zdrowe można zorganizować dużą ilością aktywności fizycznej i ćwiczeń, jeśli nie masz na podwórko.
Zachowanie :
Psy Basset są dobrze wychowane, jeśli odpowiednio przeszkoleni i pasuje do Twojej rodziny z komfortem. Jest przyjazny, towarzyski, oddany i delikatny i może być dobrym towarzyszem dla dzieci. On jest bardzo przywiązany do swego pana, ale może stać się uparty, jeśli nie są twarde. Konieczne jest, aby wyświetlać władzę nad nim tak, że nie panował nad tobą. Generalnie oni przestrzegać zasad domu i nie biorą szansę, dając mu więcej jedzenia, nawet jeśli prosi o to. On jest bardzo wyrozumiałe i bardzo tolerancyjny z dziećmi i innymi zwierzętami, ale potrzebuje własnego miejsca do wypoczynku.
Pozytywne korzyści pracować dobrze dla tych psów, a nie kara. Są posłuszne, ale złośliwy czasami. Może to rozpraszać przez słodki zapach i może wylądować w niebezpieczeństwie po trasie zapachu. Kiedy on śledzi wszelkie zapach, że nie będzie nawet słuchać. Daj mu pyszny smakołyk dla Getting Things Done i odwrócić jego węch. Należy przykuty lub na smyczy podczas zabrać go na spacer. Jeśli lewa niezdyscyplinowany może jeść i dobrze spać coraz leniwy cały dzień. Regularne ćwiczenia są absolutnie niezbędne do utrzymania się w fazie Bassets aktywny i zdrowy. Te psy są znane zabawne dźwięki dające głęboki ryk w czasie, gdy jest on podekscytowany.
Cykle życia i stylu życia :
Basset hound jest hodowane głównie do polowań. Są różne grupy i stowarzyszenia, które są zaangażowane w psów hodowlanych w celu polowania. Istotne cechy ostry nos i niskiego wzrostu oznaczył jego zdolność do gier łowieckich, a on zawsze lubi biegać na długich dystansach w opakowaniu. To tyle, jeśli oczyszczenie tych ras czasami ale może rzucić nadmiernie każdego dnia.
Zdrowie :
Uszy są najbardziej dotknięte część jego ciała, ponieważ mają duże uszy, wskazując w dół na podłogę. To sprawia, że ​​są bardziej podatne na infekcje ucha i jest każda możliwość rozwoju roztoczy ucha. Może rozwijać chroniczne problemy uszu lub śmiertelną chorobę uszu, jeśli nie utrzymują je w czystości.
Przysadzisty krótkie nogi tych psów może uczynić go bardziej podatne na przypadkowe uszkodzenia niż inne psy. Ze względu na ciężkie ciała i krótkich nogach może rozwijać kalectwo lub paraliż, jeśli nie utrzymuje aktywne na długo. Wzdęcia to kolejny problem dla psów zdrowie basset. Mogą one uzyskać nadęty czy mogą wziąć duży posiłek. Problemy mogą powstać, gdy oko nadmiar cząstek brudu się zbiera pod gałki ocznej. Oczy dosłownie zatkane śluzem i dlatego należy przetrzeć oczy codziennie lub dwa czystą wilgotną szmatką.
Drapieżniki :
Tylko duże wielkości psy mogą być jej drapieżniki.
Hodowla :
Krycia z psami jest trudne basset i większość z nich wymaga pomocy z zewnątrz. Suki przyniesie 7-9 szczeniąt w jednym sezonie. Niektóre z nich mogą nie być w stanie zapewnić dziecku normalnie i może wymagać cesarskiego cięcia. Tylko osoby z doświadczeniem zajmie się hodowlą psów basset. Mały szczeniak basset hound będzie kosztować od 600 dolarów - 650 dolarów, a wielu właścicieli będzie musiał czekać w nieskończoność na coraz ich psy.
Kobieta będzie gotowy w cyklu ciepła, które będą tam na 2,5 do 3 tygodni. Szczyt będzie płodny okres od 12 do 15 dnia cyklu cieplnego. Trzeba znaleźć odpowiedniego mężczyznę (bez infekcji) i umieścić oba w dyskretnym miejscu i dać im prywatność interakcji. Po zakończeniu krycia można skontaktować się z lekarzem weterynarii w celu znalezienia, jeśli wszystko jest w porządku. Okres ciąży jest 63 dni i trzeba się do niej ściśle podczas porodu. Psy basset będzie miał problemy w dostawy, wynikające z długiego regionu plecami i ściśle upakowane biodra.

 

 

Wygląd :
Basset Hound jest bardzo podobny Bloodhound, jego przodka, znanego na polowania i pogoni za zwierzęta. To dobrze oznakowane wiszące skóry i jest bardzo krótki (mierząc 12-15 cm długości). Ma duże uszy, które są widoczne wiszące do ziemi. Ma małe, brązowe oczy, które nadaje mu nieco ponury wygląd. Fałdy skóry są bardzo elastyczne wiszące z warstw na jego głowie. Kombinacja luźnej skóry na twarzy i szyi daje szczególny przejaw dla tej rasy.
To ma duży nos, znaczony do wykrywania jakichkolwiek interesujący zapach. Cecha ta wynika z obecności dużą komórki węchowe. Ten pies ma bardzo krótkie nogi, przez co trudno jest znieść jego ciężar, jeśli staje się otyłe z powodu przejedzenia. To ma długą i miękką sierść, która jest wylana na dobę. Generalnie są brązowe lub w kolorze czarnym, ale niektóre rasy są Tricolored posiadające białe i czerwone kombinacji.
Żywotność :
Średnio, te rasy żyją do 12 lat, jeśli są chronione przed wszystkimi zagrożeniami zdrowia.
Basset Hound: W skrócie
• Psy Basset są inteligentni, oddani psów z krótkim wielkości.
• Są bardzo uparte i trudne, aby to szkolenie. Reaguje bardziej na nagrody niż na kary.
• on kocha dzieci i dzieci i bawić wesoło godzinami razem z nimi.

Go to Top